Lovci Draku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draku

.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 přihlaška Ares

Goto down 
+3
Ardent
Revenant
Aresek
7 posters
AutorZpráva
Aresek




Počet príspěvku : 4
Datum registrace : 14. 03. 13
Věk : 38
Bydliště : Brno
Zajmy : rodina

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeThu Mar 14, 2013 12:16 pm

Ahojte bando....
nevym jak ma smysl se moc představovat a psat naky rozsahli přibeh.
po nekolika lete pauze sem zase začal hrat... a chybi me ma guilda... tak bych se rat vratil jako Adept pokud me budete chtit

Ares - vamp s fire imunkou
Destinee - clera
Orestea - Craft chybi jen bow craft... nemam na to makro.
Karkulka - Mag michačka
Bananovnik - palt - teprve ve vycviku ale je v řadu Řád Teutónských , SW ful, paring full, taktika do tydne full, pak uš jen ten zbyteček no

dale uživam postavy Gobledona k jeho palovi sem udelal specku Magickeho řadu

naky kontakt ty co vedi napiši a ti co nevedi mohou zkusit

ICQ: 171-491-061
Návrat nahoru Goto down
Revenant
Clen rady



Počet príspěvku : 60
Datum registrace : 25. 06. 11
Zajmy : sem pro kazdou spatnost:)

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeThu Mar 14, 2013 12:20 pm

no my uz sme se bavili po icq semtam kdyz cas dovoli tak spolu i neco skocime takze za me ano
Návrat nahoru Goto down
Ardent
V.I.P-V.I.R
Ardent


Počet príspěvku : 79
Datum registrace : 15. 09. 09

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeThu Mar 14, 2013 2:20 pm

Ač tu mám právo kecat naprosto do všeho, tentokrát to neudělám...

Myslím,že někteří co teď s LD běhají tě neznají, takže aspoň ta trocha napsaná je dobře.

Návrat nahoru Goto down
Aresek




Počet príspěvku : 4
Datum registrace : 14. 03. 13
Věk : 38
Bydliště : Brno
Zajmy : rodina

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeFri Mar 15, 2013 9:35 am

ok Šary jak si přeješ Smile
tak trochu historie:
hraji zhruba od roku 2001-02
4roky solo
pote s par kamarády sem založil guildu Esge, Daryl, Thzremon, Flafa, Bulbasek
guilda se jmenovala Lovci Draku. 6let sem byl jejím guildmastrem a naučil sem hrát par dobrých hráčů... . kupříkladu i zde přítomnou Ardent když jednoho krásného dne marodila po operaci kolene a nudila se chtěla po mě nějakou hru.... . tak se nainstalovalo. vykopal sem ji postavu... a začlenil do guildy... .v době největší slávy bylo cca 30 členu a 10ateptu... . pravidelně každý rok se pořádaly srazy na různých místech... . proč stale nejsem gm a píšu si přihlášku o přijeti do guildy?
V roce 2009 byla nějaká velká krize. přestal sem hrát cca na 8-9mesicu... . nechal sem me acc už si nepamatuji komu asi Ardent aby mi jich hlídala a starala se o guildu. pote jak jsme logl sem zjistil že v guildě neni nikdo ským by se dalo chodit jen par adeptu... . tak sem udělal vážné rozhodnuti... . guildmastra sem předal jednomu s adeptu... váš ninejši guildhouse sem předal ardent at se onej stará.... . a livl sem guildu... po 3 mesicich hrani sem předal acc na hlidani dobremu kamaradovy Belgarionovi... . a nini po uplinuti dalšich 3 let me UO začalo chybet.... lepe řečeno spiše mi chybi takova druha rodina skterou se da na mape pokecat.... a sem tam zajit naky ten dungeonek.
jelikoš muj herni čas je nini značne omezeny tak to neni na každovečerni dungovani... ale tak spiše 1x za tyden pokud dite a žena dovoli... .


tak Šary snad je vte hystoriji vše pokud ti tam nec neladi tak klidne dopiš Wink
Návrat nahoru Goto down
Ardent
V.I.P-V.I.R
Ardent


Počet príspěvku : 79
Datum registrace : 15. 09. 09

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeFri Mar 15, 2013 9:53 am

Si mě nepochopil, básník tím chtěl říci, že ta trocha co si napsala byla k dobru , než pouhopouhé ahoj chci zpět.


Ale jinak pohádka pěkná no Very Happy (aneb v kostce posledních 9 let Very Happy)

A ač jsem nechtěla, tak se asi vyjádřím no...

ad.1 pokud si dobře pamatuji, já v té době už v guildě nebyla (většina víme proč Smile , důkaz místo slibů
http://forum.rabble.cz/viewtopic.php?t=1145
ad.2 postavy si nechal netuším komu -většina víme proč ne mně
ad.3 GH ve Vespru jsem od tebe koupila za naturálie a tehdejší gp které jsem měla.....takže žádné dům jsem vám nechal. Tak jak jsem uvedla na pravou míru Auleho. Dům je můj a dokud bude fungovat LD tak také zůstane....

(jen upřesňuji, neúčtočím, nevyčítám. Je to historie a neříkám že špatná, spíše naopak Smile ...)


Jinak jsem toho názoru, že aktivnější cler či cokoli jiného se hodí vždy a při dnešní situaci na DP je rozumné přivítat navrátilce.
[i]


Naposledy upravil Ardent dne Fri Mar 15, 2013 10:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aresek




Počet príspěvku : 4
Datum registrace : 14. 03. 13
Věk : 38
Bydliště : Brno
Zajmy : rodina

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeFri Mar 15, 2013 10:19 am

tema naturalie gp. bych spiše nechal na diskuzi po icq nebo nečim takovim... bo 4 roky sem platil domenu. včetne e-milu co patřila guilde... . takže par hernich gp a par herniho spotřebaku je nic oproti par tisickam realnich penisku Wink

jo a pokud vim tak s aulem sem vymenil dum ve vesporu za 3 menši domy po svete... 2 znich si nechal propadnou... . jeden sem mu platil... . pak přestal hrat tak sem přestal platit i ten... .


Návrat nahoru Goto down
Revenant
Clen rady



Počet príspěvku : 60
Datum registrace : 25. 06. 11
Zajmy : sem pro kazdou spatnost:)

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeFri Mar 15, 2013 10:38 am

no vlozim se vam do diskuze, co se stalo mezi vama dvema nebo mezi nekym jinym bych opravdu neresil v prihlasce, takze nechame vyjadrit se ostatni ldcka a cestne ldcka at muzem vynest verdikt Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Jomke
Guild Master
Jomke


Počet príspěvku : 132
Datum registrace : 15. 09. 09
Zajmy : kecat do všeho

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeSat Mar 16, 2013 10:58 pm

cau ja kvuli sve neaktivite posledni dobu nehraju a predal gm revikovi a nejak nehraju tak ze se budu vijadrovat jako posledni ale jinak drzym palce .... ale jen mam prani aby pro schvaleni tve prihlasky se vijadrili vsicky clenove aby nahodou ne vznikli nejake ne schody v gulde .... plati pro hlace co aspon logli posledni 3 mnesice nejak ... dale ty co te neznaji ad maj sanci te poznat ..... a jak budu myt cas tak pisnu na icg a chtel sem se domluvit ohledne neceho ze stareho LD ....
Návrat nahoru Goto down
Aresek




Počet príspěvku : 4
Datum registrace : 14. 03. 13
Věk : 38
Bydliště : Brno
Zajmy : rodina

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeSun Mar 17, 2013 9:02 am

Jomke však pisni na ICQ do jakeho koliv režimu... . jak tu budu tak odepiši... .
Návrat nahoru Goto down
Papoto

Papoto


Počet príspěvku : 19
Datum registrace : 18. 07. 11
Věk : 32
Bydliště : Liberec
Zajmy : UO a přítelkyně :)

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeMon Mar 18, 2013 11:56 am

no myslím si že uvítat starého, některými lidmi ověřeného člena by bylo moc fajn. Jen se obávám aby tě kamaráde pak nemuseli křísit až pronikneš do tajů "fungování" guildy.... Smile Já vzhledem k tomu že jsi bývalé GM a znají tě lidé kterým si myslim že můžu ve všem věřit, tak nemám žádné námitky, až budeme chvíli společně hrát tak tě snad i všichni rádi přivítáme mezi členy, nyní pokud to zde projde i u ostatních tak tě rád přivítám mezi adepty.... Smile

Takže hodně štěstí všude ne jen ve hře a třeba se uvidíme.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Leesil




Počet príspěvku : 22
Datum registrace : 07. 11. 11
Věk : 33
Bydliště : Jihlava
Zajmy : Učení:)

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeMon Mar 25, 2013 11:56 am

No, nejsem si jistý, jestli sem mám psát, ale když je morv natolik líný mě odstranit ze členů (a stále loguju mapu), tak budiž. Suspect

Arese neznám, ale jsem si jistý, že LD uvítají dalšího člověka, co bude logovat mapu a bude chodit dungy. Jediné, čeho se bojím je to, že v guildě vznikne jisté napětí vzhledem k historii, ale to ukáže teprve čas. Rolling Eyes

Pro teď Tě tu tedy vítám.
Návrat nahoru Goto down
Sikus
Adept Master
Sikus


Počet príspěvku : 108
Datum registrace : 16. 09. 09
Věk : 114
Bydliště : Nujelm
Zajmy : Saboteur

přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitimeFri Jun 07, 2013 5:09 pm

zdarec, píšu sice pozdě , ale mám za sebou namáhavý semestr a dnešním dnem je mu už konec a tak se zas muzu venovat ultime , plati ta prihlaska jeste vubec? :-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihlaška Ares Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihlaška Ares   přihlaška Ares Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
přihlaška Ares
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kriger prihlaska
» mgimli - prihlaska
» Prihlaska Rayne
» Kahooli - prihlaska
» Hulk - přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draku :: Verejne :: Prihlasky do guildy-
Přejdi na: